Yiğit Bulut'la 10 yıl evli kaldım ödülü hak ettim

Yiğit Bulut'un eski eşi ve Kanal D sunucusu Şule Zeybek, Sözcü Gazetesi'nden Özlem Gürses'e konuştu.
Yiğit Bulut'un eski eşi Şule Zeybek, Yiğit Bulut'la evliliğinin 10 sene sürdüğünü hatırlatarak "ve buna karşılık hala bana bir ödül verilmedi ya, ben ona yanıyorum" dedi. Zeybek, Bulut'un muhaliflikten AKP'ye savruluşu için "O da değişmediğini söylüyor hâlâ, benim düşündüğüm noktaya bunlar geldi diyor…" ifadelerini kullandı.

Gürses ve Zeybek'in Yiğit Bulut sohbeti şöyle:

Tekrar evlenmeye nasıl ve ne zaman cesaret ettin?

“Haydi artık, bu çocuğa da bir rol model lazım, evlen” lafları başlamıştı… Batuhan sekiz yaşındayken yeniden evlendim. Yiğit Bulut’la.

Aşık mı oldun?

Aşık oldum tabii, aşık olduk daha doğrusu.

Kaç yıl sürdü evliliğiniz?

10 sene (kahkahalar). Ve buna karşılık hâlâ bana bir ödül verilmedi ya, ben ona yanıyorum!

İnsan sabır taşı olsa çatlar. Ama o adam, bu değildi herhalde…

O adam her zaman çok zor bir adamdı! Sen tüzel kişiliğini biliyorsun, ekranlardaki değişimi, şimdiki hali filan… Birçok insan “Geleceğin lideri” filan diye onu severken, şimdi nefret eder hale geldi. Ama birçok başka insan da şu anda tapıyor. Adam etkileyici, bunu kabul etmek lazım. Neyse artık, şeytan tüyü mü, ne dersen…

Siz ama fikren de bambaşka iki iklime savruldunuz…

Ama öyle değildik biz… Aynı noktalarda birleşiyorduk. O da değişmediğini söylüyor hâlâ, benim düşündüğüm noktaya bunlar geldi diyor…

Zor tarafı neydi onunla evli olmanın?

Yiğit çoook zor adamdı. Çok kıskançtı, şovendi, baskıcıydı, Yiğit’e aşık olmadan katlanılamaz! Ben de aşıktım katlandım, aşk bitince de “Bir dakika ya, n’oluyor?” filan diyor insan!

Demek ki aşk var, aşk evliliği de var?

Aşk olmaz olur mu, aşk her dönemde var, bitiyor, yenisi başlıyor… Biraz da istemekle, kendini hazır hissetmekle alakalı… Aşkta “Bu adam çok iyi biri, ben buna aşık olayım” diye bir şey yok,  “Çok iyi eğitilmiş, parası da var” filan, bunlar yok! Aşk çarpıyor, geçiyor, bazen biraz daha uzun sürüyor, bazen de biraz daha hızlı bitiyor…

Yiğit Bulut’la oğlunuzun adı ne?

Ahmet Yiğit. Sekiz yaşında. Çok iyi huylu bir çocuk, kristal çocuk… İnanılmaz temiz bir kalbi var. Batuhan çok düşkün kardeşine, kardeşi de çok hayran ağabeyine. Ama zaten Yiğit’le de Batuhan’ın arası iyidir.

Yiğit Bulut’la mı?

Evet. Yıllarca, 10 sene beraber yaşadık biz. Batuhan bizimleydi…

Ne kadar zor dengeler, zor ilişkiler bunlar! Nasıl becerdin hepsini?

Şimdi komik anları hatırlıyorsun, ama içinden geçerken zordu, kolay değildi. Yine de getirisi götürüsünden fazlaydı ki kalıyorsun… Seni uçuruyor, sürprizler yapıyor, bir şeyler oluyor ki kalıyorsun. Yoksa niye kalasın?

Romantik bir aşk mıydı?

Yiğit romantik değil sahiplenici daha çok…

Yiğit Bulut nasıl bir baba?

Çok iyi baba, zaman ayırıyor. Ayrı olan bir baba için çok görüşüyorlar.

  :

  :

  :

  :

  "Yiğit Bulut'la 10 yıl evli kaldım ödülü hak ettim" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete