19 Mayıs törenlere katılmayan kayıp Topbaş ortaya çıktı!

Taksim Cumhuriyet Anıtı'nda düzenlenen resmi töreni katılmaya Kadir Topbaş, Çanakkale'de ortaya çıktı.
Çanakkale'ye, partisinin İstanbul Milletvekili ve Çanakkale milletvekili adayı Bülent Turan'a destek vermek için gelen AKP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kordon boyunda ok attı, minik karatecilerin ayaklarına elini hedef yaptı, seyyar simitçinin 80 simidini 100 TL ödeyip partililere dağıttı.

AKP İstanbul Milletvekili ve Çanakkale milletvekili adayı Bülent Turan'ın seçim çalışmalarına destek vermek için kente gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, programına kordon boyu gezisiyle başladı.

Kordonda yürürken balıkçı kahvesine oturup vatandaşlarla çay içip, sohbet eden başkan Topbaş, daha sonra 'Troy' filminde kullanılan ve kordon boyunda sergilenen Truva Atı yanındaki AKP seçim standını ziyaret etti. Partililerle fotoğraf çektirdi. Truva Atı önünde açılan Sualtı Yürüyüş Fotoğraf Sergisi'ni gezdi.

Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çanakkale Merkez Okçuluk Spor Kulübü'nün standına da ziyarette bulunup, sporcularla sohbet etti. Eline bir ok alan Başkan Topbaş, okçuluk hocasının tarifiyle 1 metre mesafedeki hedef tahtasına iki atış yaptı. Topbaş, 'Burası çok yakın' dedi ancak ilk atışında hedefi 9'dan vurabildi. İkinci atışını biraz daha bilgi alıp yaptı ve bu kez hedefi 10'dan vurabildi. Topbaş, sporcular tarafından alkışlandı. Ardından yan taraftaki karatecilerin standını ziyaret eden Topbaş'a, minik karateciler mini bir gösteri sundu. Hocalarının talimatıyla hareketler yapan minik karatecilerin ayak hareketlerine Topbaş elini uzatarak hedef yaptı. Son olarak kordon boyunda seyyar simit satıcısı Nazım Çal'dan simit alıp yiyen Başkan Topbaş, el arabasındaki 80 simidi 100 TL ödeyip satın alarak partililere ikram etti.Daha sonra partisinin belediye başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve iş adamlarının katılımıyla organize ettiği bir oteldeki öğle yemeğine geçen Başkan Topbaş, burada yaptığı konuşmada, "Nasıl ki yan yana geldiğimizde, omuz omuza olduğumuzda Çanakkale Destanı'nı yazmışsak yine millet olarak yan yana geldiğimizde ayrım yapmaksızın beraberce, birlikte geleceğe baktığımızda inanıyorum ki çok daha farklı destanlar yazarız" dedi.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "19 Mayıs törenlere katılmayan kayıp Topbaş ortaya çıktı!" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete