Bahçeli: Acımız tarifsiz ve benzersizdir

Bahçeli, Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin açıklamasında "Düşmanları sevindirmeyelim, hainleri güldürmeyelim” dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Havalimanı'nda 36 kişinin hayatını kaybettiği 147 kişinin yaralandığı terör saldırısına ilişkin Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, “Acımız tarifsiz ve benzersizdir “ dediği açıklamasında şunları kaydetti:

“Katiller, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalini dün akşam kana buladılar. Kayıp ve yıkımın bilançosu maalesef çok ağırdır. Otomatik tüfek ve bombalarla masum insanlarımıza saldıran alçaklar, 36 kişinin ölümüne, 147 kişinin yaralanmasına neden oldular.

Ramazan’da, bayram öncesinde, Kadir Gecesi’ne kısa süre kala, vahşilerin sahneye çıkması azap ve zulümdür. İnsanlıktan zerre kadar nasiplenmemiş canavarları ve menfur saldırılarını, aynı zamanda teröre arka çıkan karanlık odakları lanetliyorum. Tüm yaralılarla şifalar temennisiyle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Türk milleti terörizmin zehirli, zelil ve zillet emellerine göz yummayacaktır. IŞİD, PKK veya destekçileri Türkiye’yi asla çözemeyeceklerdir. Bugünlerde daha fazla birliğe, beraberliğe, saflarımızı sıkı tutmaya ihtiyacımız vardır. Düşmanları sevindirmeyelim, hainleri güldürmeyelim.”

Bahçeli, zor günlerin milli birlik ve dayanışma ruhuyla aşılacağını, hükümetin terörün kökünü kurutmak, gövdesini çürütmek için artık her şeyi yapması gerektiğini vurguladı.

  :

  :

  :

  :

  "Bahçeli: Acımız tarifsiz ve benzersizdir" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete