Okuldan eve dönen 4 yaşındaki çocuk kaçırıldı

Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, ana sınıfı öğrencisi 4 yaşındaki Selami Çınar Ağgün eve dönerken, servisten indikten sonra dayısının arkadaşı tarafından kaçırıldı.
Olay, dün akşam saatlerinde Sultan Abdulhamit Mahallesi'nde meydana geldi. Fırat Anaokulu'nda eğitim gören 4 yaşındaki Selami Çınar Ağgün, akşam saatlerinde eve gelmemesi üzerine ailesi servis minibüsünün sürücüsünü aradı.

Sürücünün küçük çocuğu evinin önünde bıraktığını söylemesi üzerine, ailesi, telefonla polise kayıp başvurusunda bulundu. Başvuru üzerine inceleme başlatan polis, küçük çocuğun minibüsten indirildiği bölgedeki işyerlerinin güvenlik kameralarını inceledi.

Bir işyerinin kamerasında, servisten inen küçük çocuğun bölgede bekleyen bir kişi tarafından kaçırıldığı fark edildi. Yapılan araştırmada Selami Çınar Ağgün'ü kaçıran kişinin, çocuğun dayısının arkadaşı M.A. olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine çalışma başlatan polis M.A.'yı ve kaçırdığı çocuğu bulmak için çalışmasını yoğunlaştırdı.

Kayıp çocuğun bulunması için M.A.'nın gidebileceği Gaziantep kent merkezi ile Diyarbakır ve Şanlıurfa'daki güvenlik güçleri uyarılırken, polis servis sürücüsünün de ifadesine başvurdu.

Kaynak:DHA

  :

  :

  :

  :

  "Okuldan eve dönen 4 yaşındaki çocuk kaçırıldı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete